Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

  New Elegance Kozmetik,  Emre Hasan ATEŞ tarafından 2014 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulmuş, Ateş Bilişim ve Ateş Bigi Teknolojileri A.Ş. %100 Türk sermayeli ve tescilli NEW ELEGANCE uluslar arası markalarından biridir.

  Güzellik sektöründe verdiğiniz hizmetlerin ve ürünlerin müşterilerinize, takipçilerinize ulaşmasını sağlamak adına ilk ve tek olarak bayilik ve temsilcilik sistemini Türkiye’de uygulamak bizi gururlandırmaktadır.

   Aynı zamanda bünyemizde, alanlarında profesyonel ve konularında Türkiye 1. likleri bulunan eğitmenlerimiz eşliğinde, MEB onaylı Kalıcı Makyaj, Microblading 3D Kıl Tekniği, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Estetisyenlik, Cilt Bakım, Profosyonel Makyaj ve Dövme Eğitimleri verilmektedir.

   Ateş Bilişim e ait olan Milli Eğitim Bakanlığı Özel İstanbul Ateş Güzellik Kursları Kurucusu da Yönetim Kurulu Başkanımız Emre Hasan ATEŞ'tir

   Amacımız en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizleri buluşturmaktır. Bunu yaparken de sizleri arzu ettiğiniz konuda bilgilendirmek bizi mutlu etmektedir.

            Her zaman en iyi kalite, en iyi  fiyat...