Sepetim ( 0 )

MİSYON VE VİZYONUMUZ

 

New Elegance Kozmetik,  Emre Hasan ATEŞ tarafından 2014 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulmuş, Ateş Bilişim A.Ş. yan kuruluşu olarak güzellik sektöründe yerini almıştır. 

  Güzellik sektöründe verdiğiniz hizmetlerin ve ürünlerin müşterilerinize, takipçilerinize ulaşmasını sağlamak adına ilk ve tek olarak bayilik ve temsilcilik sistemini Türkiye’de uygulamak bizi gururlandırmaktadır.

Hizmet Kalitesi ve güvenirliliği ön planda tutan, saygı ve bağlılık ile müşterileri ile ilteşim kuran, sektöründe yön belirleyen ve liderlik eden bir kuruluş felsefesi benimsenmiştir. Kozmetik sektörünün Türkiye'de dünya standartlarının üstüne çıkmasını, dünyada Türkiye merkezli bir firmanın gloabal bir oyuncu olarak dünya kozmetik sektörünün tüm pazarlarında faaliyet göstermesini amaç edinmiştir. Bu bağlamda kurumsal iletişimi güçlü, yenilikçi ve değişime açık olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm Türkiye'de faaliyet gösteren bayi ağımız ile sektörün alt bileşenlerinin standartlarını yükselterek sektörel gelişime de katkı yapmayı amaçlamaktayız. 

  Çalışanlarımızın ve temsilciklerimizin sürekli gelişmesi için faaliyetler içerisinde yer almak, Türkiye'de ve dünyada güvenilir, saygı duyulan ve sürdürülebilir karlılığı gerçekleştirerek sektörün tüm bileşenleri ile paylaşmayı amaçlamaktayız. 

Sektörün eğitimli iş gücüne sahip olması olması için yerel ve uluslararası standartlarda eğitim almalarını sağlayacak, kozmetik sektörünün kazandığı gelişimde hem takip eden hem de yön veren bir çalışma ortamını Türkiye'ye kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörün ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerde yerli üretim gücüne katkı yapacak, Türkiye'de merkezli üretiminin yine Türkiye merkezli markalar ile beraber dünya da yer alması için yatırımlarımız devam edecektir.

   Amacımız en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizleri buluşturmaktır. Bunu yaparken de sizleri arzu ettiğiniz konuda bilgilendirmek bizi mutlu etmektedir.

            Her zaman en iyi kalite, en iyi  fiyat...